MKcosmetics

MKcosmetics ir neatkarīga Mary Kay skaistuma konsultanta mājas lapa. Šī nav oficiālā kompānijas Mary Kay mājas lapa. Kā arī šis nav interneta veikals.

MKcosmetics ir vieta, kur sastopas sapņi, skaistums un sievietes burvība. Te viss ir iespējams!

Šajā lapā Jūs atradīsiet informāciju par ādas kopšanu, aromātu burvību, grima padomiem, Mary Kay kosmētiku un citām interesantām lietām (ādas veselība, stilsa pārvērtības, atpūta u.c.).

Kopā ar skaistuma konsultanti iespējams noskaidrot Jūsu ādas tipu, piemērotāko kosmētiku un iespējas skaistumkopšanā. Pie  skaistuma konsultantes Jūs varat iegūt informāciju par Mary Kay kosmētiskajiem līdzekļiem un to pielietojumu. Iespējams apmeklēt rīkotos pasākumus – semināri, prezentācijas, skaistumkopšanas meistarklases.

Piedāvājam veikt dažādus testus un izveidot savu skaistuma profilu. Reģistrējoties ir iespēja saņemt daudz un dažādu informāciju/piedāvājums no MKcosmetics.

MKcosmetics mājas lapā katrs var iepazīties ar Mary Kay kosmētiku un tās pielietošanu sadaļā Katalogs. Šeit Jums ir iespēja saņemt informāciju no skaistuma konsultanta un pieteikties bezmaksas produkcijas izmēģināšanai.

Sazinies ar mums, ja vēlies ko vairāk uzzināt par Mary Kay kosmētiku un iespējām kopā ar MKcosmetics.

Pievienojies mūsu klientu lokam,  reģistrējoties MKcosmetics mājas lapā vai kļūsti par mūsu komandas biedru, sūtot pieteikumu uz e-pastu.

Izmanto iespējas!