FAQ

 1. Ko darīt, ja āda ap acīm izskatās nogurusi un pietūkusi?

  Atpūtieties un izmēģiniet vienu no Jūsu problēmas risinājumiem:
  1. Nomierinoša želeja ādai ap acīm Indulge
  2. Barojošs fluīds ādai ap acīm TimeWise Targeted-Action

 2. Kā rīkoties, ja mana ādas krāsa ir pelēka un nevienmērīga?

  Jāsāk ar labu atpūtu svaigā gaisā, daudz šķidruma un vitamīniem. Taču tūlītējam rezltātam, divi īpaši Jums domāti produkti, kas palīdzēs Jūsu sejas ādai atgūt tās starojošo toni:
  1. Sejas ādas toni izlīdzinoša maska TimeWise
  2. Ādas toni izlīdzinošs preperāts TimeWise Essence

 3. Vai es varu likvidēt sīkās grumbiņas un rievas ap acīm?

  Protams! Un rezultāts Jūs noteikti iepriecinās. Šīs problēmas risinājumam izmēģiniet vienu no diviem aktīvās iedarbības krēmiem.
  1. Īpaši aktīvas iedarbības krēms ādai ap acīm TimeWise
  2. Pretgrumbu krēms ādai ap acīm TimeWise

 4. Pirmās grumbiņas uz pieres! Vai cīņai ar tām ir līdzeklis?

  Un kā vēl ir! Mary Kay ir līdzeklis, kas ļaus sasniegt vēlamo rezultātu pāris minūšu laikā!
  1. Pretgrumbu preperāts punktveida lietošanai TimeWise Targeted-Action

 5. Kāpēc mana āda ir sausa un atūdeņota?

  Jūsu ādai ir nepieciešama atbilstoša mitruma deva! Kaitīga apkārtējās vides ietekme, diēta un pat vecums var izraisīt ādas sausumu. Izmēģiniet šos dziļi mitrinošos produktus un Jūs uzreiz sajutīsiet atšķirību:
  1. Intensīvi mitrinošs krēms
  2. Mitrinoša beztauku želeja
  3. Ādu mīkstinošs nakts krēms
  4. Dziļi mitrinošs ādas krēms

 6. Kā ārstēt ādu ar pinnēm?

  Regulāri lietojot Mary Kay pretpūtīšu sērijas produktus Jūs atbrīvosieties no pūtītēm uz visiem laikiem:
  1. Pretpūtīšu attīroša želeja
  2. Pretpūtīšu serums
  3. Pretpūtīšu punkta emulsija
  4. Pretpūtīšu aerosols ķermenim

 7. Kā kļūt par Mary Kay kosmētikas skaistuma konsultantu?

  Tas ir pavisam vienkārši! Raksti un/vai zvani, tiksimies un izrunāsim visas detaļas. Katra sieviete alkst skaistumu - Izmantojiet šo izdevību!

 8. Kur var iegūt infomāciju par kosmētiku?

  Informāciju var iegūt MKcosmetics mājas lapā vai pie sava individuālā skaistuma konsultanta. Ar savu konsultantu Jūs varat sarunāt tikšanos vai kopā ar viņu piedalīties semināros par Mary Kay kosmētiku. MK skaistuma konsultants vienmēr atradīs laiku, lai Jūs iegūtu visu interesējošo informāciju.

 9. Kā kopt lūpas, lai tās nav sausas?

  Nepieciešami tikai divi soļi, lai lūpas būtu samtaini maigas un saņemtu nepieciešamo mitruma devu vismaz 6 stundu garumā. Vispirms izmantojiet mikrogranuliņas saturošo masku un pēc tam uzklājiet balzāmu. Lietojiet Satin Lips komplektu regūlāri.

 10. Kādā vecumā var sākt lietot produktus, kas paredzēti cīņai ar grumbām?

  Katrs vecums ir labs, lai uzsāktu cīņu ar vecuma pazīmēm (sākot no apm. 21 g.v.). Taču nevajadzētu pārspīlēt ar pretnovecošanās produktu lietošanu agrā jaunībā.

 11. Ko darīt ar ļoti sausām ādas zonām uz ķermeņa - elkoņi, plaukstas, ceļi, pēdas?

  Ekstra mitrinošs krēms ir lieliski piemērots šīm vietām. Tas satur vazelīnu un dažādus vaskus, kas mitrina un arī ārstē ādu. To var izmantot arī kā nakts krēmu. Pēc savas konsistences krēms ir ļoti biezs, tāpēc tas patīk sievietēm, kas ir pieradušas izmantot "treknus" krēmus.

 12. Pēc dušas vai vannas arī mana ķermeņa āda kļūst īpaši sausa. Kā man labāk to mitrināt?

  Biežas un ilgstošas vannas ar karstu ūdeni var izjaukt ādas dabisko tauku slāni. Tāpēc ieteicams tūlīt pēc vannas - uz mitras ādas - lietot mitrinošu losjonu, balzāmu vai krēmu.
  Mitrinošs losjons - tas mitrina ādu līdz pat 10 stundām. Āda kļūst gluda un maiga. Sastāvā esošās alveja, kumelīte un Ķīnas tēja lieliski baro un mīkstina ķermeņa ādu.

 13. Kā var veikt apmaksu par pasūtīto produkciju un cik ilgā laikā tā tiks piegādāta?

  Apmaksu var veikt ar pārskaitījumu pie produkcijas pasūtīšanas vai skaidrā naudā pie produkcijas saņemšanas. Par to Jūs vienosieties ar savu skaistuma konsultantu.
  Arī par piegādi Jūs vienosieties ar savu skaistuma konsultantu. Produkciju var saņemt MK birojā, ar kurjera piegādi Rīgā un Rīgas rajonā vai ar Latvijas Pasta starpniecību.

 14. Kur vēl var iegādāties Mary Kay kosmētiku? Vai kosmētiku var nopirkt veikalos?

  Kosmētiku ir iespējams iegādāties tikai pie sertificēta skaistumkopšanas konsultanta, kas katrai sievietei individuāli piemeklē viņas ādas tipam nepieciešamo. Veikalos kosmētiku nav iespējams nopirkt.

 15. Vai Mary Kay ir piramīdas shēma?

  Pilnīgi noteikti nē. Piramīdas ir nelikumīgas. Uzskaitījums zemāk, kas attiecas uz Mary Kay mārketinga plānu ir īpaši nozīmīgs, nošķirot to no nelegālajām piramīdas shēmām:

  A. Mary Kay® produkti tiek pārdoti ir tikai vienu reizi vairumtirdzniecībā (no kompānijas neatkarīgajam Skaistuma konsultantam) un vienu reizi mazumtirdzniecībā (no skaistuma konsultanta klientam). Nav vairāku līmeņu vairumtirgotāju starp uzņēmumu un patērētāju, caur kuriem ar dažādām atlaidēm izietu produkti pirms pārdošanas. Tādejādi jebkurš vai tas ir neatkarīgais skaistuma konsultants vai neatkarīgais pārdošanas vadītājs (Pārdošanas vadītājs neatkarīgo skaituma konsultantu pārdošanas grupai) pērk visus produktus tieši no kompānijas par to pašu publiskoto vairumtirdzniecības cenu, lai pārdotu klientiem pēc savas izvēles. Visiem ir iespēja pirkt ar vienādu atlaidi, neņemot vērā viņu statusu neatkarīgās tirdzniecības spēku karjeras ceļā.

  B. Ikviens, kas ir iecelts par Neatkarīgo skaituma konsultantu ir iecelts pārdot produktus mazumtirdzniecībā. Neatkarīgie skaistuma konsultanti neieceļ vēl citus, lai tie no viņiem pirktu produktus. Visi neatkarīgie skaistuma konsultanti tādejādi apzinās, ka visi viņu pirktie produkti ir pārdošanai mazumtirdzniecībā gala patērētājam (vai var tikt atgriezti kompānijai pārpirkšanai).

  C. Katrs Mary Kay neatkarīgās pārdošanas spēku biedrs sāk kā Neatkarīgais skaistuma konsultants ar Starta komplekta nopirkšanu. Neviens nenopelna nekādu atlīdzību par šo Starta komplekta pirkumu. Produkti un pārdošanas instrumenti, kas iekļauti Starta komplektā ir veidoti, lai iepazīstinātu jauno Neatkarīgās pārdošanas konsultantu ar Mary Kay un palīdzētu veidot savu biznesu. Netiek prasīti nekādi ieguldījumi un neviens statuss neatkarīgās pārdošanas karjeras virzībā nevar tikt nopirkts ar maksājumiem vai nopērkot noteikta daudzumu produktu no kompānijas vai kāda cita. Tādejādi netiek pārdoti līmeņi, amati, izplatīšanas tiesības vai privilēģijas no kompānijas vai jebkura neatkarīgā konsultanta puses.

  D. Paaugstinājums no Neatkarīgā skaistuma konsultanta uz Neatkarīgās pārdošanas vadītāju neietver nekādus jebkāda veida nodevu, piemaksu vai apslēptu atlaižu maksājumus kompānijai vai kādam citam. Paaugstinājums ievēlot jebkuru Neatkarīgo Skaistuma konsultantu ir stingri balstīts uz individuāliem centieniem un prasmēm.

  E. Jebkura Mary Kay neatkarīgā Konsultante, kura pārtrauc līgumsaistības ar kompāniju var atgriezt nepārdotos produktus sākotnējā un nelietotā stāvoklī un kompānija tos pārpirks atbilstoši Neatkarīgo skaistuma konsultantu līguma nosacījumiem par 90% no to sākotnējās neto cenas.

  F. Kompānija maksā visas komisijas tieši Neatkarīgajiem Skaistuma Konsultantiem un neatkarīgajiem pārdošanas vadītājiem. Komisijas tiek izmaksātas, balstoties uz ikmēneša pirkumiem un tiek fiksētas elektroniskajās atskaitēs, kurās atspoguļojas komisiju maksājumi. Visa mārketinga struktūra ir balstīta un iecerēta, lai veicinātu mazumtirdzniecības pārdošanu gala patērētājiem. Komisijas, kas izmaksātas par produktiem, kas atgriezti pārpirkšanai kompānijai, Neatkarīgajam skaistuma konsultantam laužot līgumu atbilstoši E punktam augstāk (tas ir produkti, kas nav pārdoti mazumtirdzniecībā) tiek pieprasītas atpakaļ no komisijas saņēmēja.

 16. Kas ir pārdošanas un mārketinga pieejas, kas man palīdzēs būt visveiksmīgākajai Mary Kay karjerā?

  Mary Kay skaidri lika saprast, ka viņai nepatīk uzbāzīgi pārdošanas cilvēki. Lai gan mērķtiecīgums un neatlaidība noteikti ir svarīgas īpašības veiksmei jebkurā uz pārdošanu orientētā biznesā, mēs esam atklājuši, ka visveiksmīgākā Mary Kay Neatkarīgo skaistuma konsultantu pieeja pārdošanai un rekrutēšanai ir konsekventa Zelta Likuma pielietošana; lietojot pašu gudros spriedumus kopā ar mīlošu un rūpju pilnu attieksmi. Kā rezultātā, pieņemot lēmumus par savām pārdošanas un rekrutēšanas darbībām, mēs vienmēr rekomendējam lai tu iedomājies sevi otras personas vietā, atceroties izturēties pret viņiem tikai tā kā tu pats vēlētos, lai izturas pret Tevi. Kā Mary Kay bieži teica „Tev piemīt iespaida bagātība un katram ko tu satiec veidojas priekšstats par Tevi caur taviem vārdiem un darbībām. Tāpēc padari Zelta Likumu par savu dzīvesveidu.”