15 Jan 2014

SEJAS TĪRĪŠANAS IERĪCE SKINVIGORATE™ Jaunums no Mary Kay

SEJAS TĪRĪŠANAS IERĪCE SKINVIGORATE™ Jaunums no Mary Kay

SEJAS TĪRĪŠANAS IERĪCE SKINVIGORATE™

Daudzas sievietes sapņo ilgāk saglabāt jauneklīgu izskatu, tādēļ Sejas tīrīšanas ierīce Skinvigorate™ ir ideāls lēmums, kas ļauj samazināt līniju un grumbu redzamību, nodrošināt ādai mirdzumu un samazināt ādas poru redzamību. Pateicoties pastāvīgai izmantošanai, kopējais ādas stāvoklis ievērojami uzlabosies.

Viena no daudzām fantastiskām Sejas tīrīšanas ierīces Skinvigorate™ īpašībām –  tā ir piemērota visiem ādas tipiem, arī jūtīgai un problemātiskai ādai. Tas nozīmē, ka katra sieviete var izmantot priekšrocības, kuras nodrošina ierīce:

  • Piemērots ikdienas lietošanai.
  • Maigi attīra un uzlabo ādas struktūru, netraumējot to. Sniedz maigu attīrīšanu un masāžu viena vienkārša soļa laikā. Pateicoties tai, Jūsu ādas kopšanas produkti uzsūksies daudz labāk un ātrāk, Jūsu āda būs labāk mitrināta.
  • Palīdz noņemt atmirušās epidermas šūnas, āda kļūs mirdzošāka.
  • Izlīdzina un atjauno viendabīgu ādas toni.
  • Samazina līniju un grumbu redzamību.
  • Samazina ādas poru redzamību.
  • Āda atjaunojās, atgriežas tās jaunība.

Šai sejas birstītei ir divi ātrumi un tā sasniedz vairāk nekā 400 apgriezienus minūtē, pateicoties kam maigi masē Jūsu ādu. Mazāks ātrums – maigai un jūtīgai ādai. Liels ātrums – normālai, kombinētai un taukainai ādai. Neatkarīgi no ātruma birstīte maigi masē un dziļi attīra.

Neilonu birstītes sariem ir apaļoti galiņi, pateicoties kuriem tā ļoti maigi iedarbojas uz Jūsu ādu. Ūdensizturīga: Jūs varat to izmantot mazgājoties izlietnē, dušā vai vannas pieņemšanas laikā – negremdēt vannā. Birstīti rekomendē mainīt katrus trīs mēnešus. Maināmās birstītes komplektu 2gb. var pasūtīt atsevišķi.

 

Ideāli saskan ar jebkuru Mary Kay attīrošo produktu. Jūs varat to savienot ar:
– Sejas ādas tīrīšanas līdzekli 3in1 TimeWise®
– Putas sejas ādas tīrīšanai Volu-Firm™ TimeWise Repair™
– Sejas ādas tīrīšanas līdzekli Botanical Effects™

Lietošanas veids:

1. Sākumā noņemiet dekoratīvo kosmētiku no acīm.

2. Saslapiniet seju un birstīti ar ūdeni. Uzklājiet uz seju savu iemīļoto Mary Kay® attīrīšanas līdzekli. Uzspiediet pogu “On/Off”, lai ieslēgtu birstīti , bet pēc tam – pogu “Speed Control”, lai izvēlētu atbilstošo ātrumu. Attīriet seju ar maigām, apļveida kustībām.

3. Sāciet no vaigiem, attīrot tos 15 sekunžu laikā katru.

4. Pēc tam attīriet deguna un zoda zonu, arī 15 sekunžu laikā katru zonu.

5. Pabeidziet ar 15-sekunžu pieres masāžu.

6. Izdariet maigas, apļveida kustības, izvairoties no acu un matu līnijas zonas. Pēc procedūras noskalojiet seju un birstīti ar ūdeni.

Klīnisku pētījumu laikā,  pārbaudot darbību, sievietes uzklājā pieres zonā fluorescējošo dekoratīvo kosmētiku, kuras atlikumi redzamas ultravioletā gaismā. Izmantojot līdzekli dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, tie vienu sejas pusi attīrīja ar rokām, bet otro ar Sejas tīrīšanas ierīci Skinvigorate™. Sievietes nepārprotami apstiprināja, ka ir ļoti apmierinātas ar attīrošo efektu un ka dekoratīvā kosmētika tika rūpīgi noņemta. Iesniegtie rezultāti rāda, ka ultravioletā gaismā pieres daļa, kura tika attīrīta ar Sejas tīrīšanas ierīci Skinvigorate™, ir daudz tīrāka.

 

Cena 68Euro

Pasūtot ierīci līdz 25.janvārim saņemsiet dāvanā salokāmo kosmētikas somu

Mary Kay!

 

, ,

Komentāri

1
23 Sep 2015

skaistumkopšanas saloni raksta:

Izskatās interesants agregāts. Noteikti būs jāietestē. 🙂

Atbildēt

Rakstīt komentāru