25 Dec 2011

Brīnišķīgais TimeWise komplekts

Brīnišķīgais TimeWise komplekts

Ja Jūs gribat uzlabot savu ādu, Jums ir nepieciešama attiecīga kosmētika tās kopšanai. Gribat sasniegt acīmredzamu rezultātu? Jums noderēs pārbaudīti produkti, kas izgatavoti, pamatojoties uz jaunākajām tehnoloģijām, kuras ne tikai cīnās ar novecošanu, bet arī uzlabo ādas stāvokli, palīdz parūpēties par Jūsu ādu, lai Jūs izskatītos veselīga un jauna.

Kāds ir mūžīgās jaunības saglabāšanas noslēpums?
Ādas kopšana ar Brīnišķīgo TimeWise® komplektu!

11 pretnovecošanās sejas ādas kopšanas līdzekļu priekšrocības, vairāk kā 19 patentu visā pasaulē, miljoniem sieviešu izskatās jaunākas!  Četri pārsteidzoši, komplektā iekļauti produkti, sniegs Jums: sejas ādas tīrīšanu, slīpēšanu, atsvaidzināšanu, mitrināšanu, izlīdzināšanu, mīkstināšanu, tvirtumu, aizsardzību, intensīvu barošanu, reģenerāciju, ādas rievu un grumbiņu izlīdzināšanu.

Ja Jums ir virs 20 gadiem un Jūs vēlaties iepazīties ar Mary Kay kosmētiku, tad šīs komplekts ir tas, kas Jums vajadzīgs! Četros produktos ir ietverta pareiza sejas ādas kopšanas sistēma, kas ļaus Jums izskatīties satriecoši!

Pieniņš TimeWise® Trīs Vienā

Kāpēc tas Jums vajadzīgs?
Ir ļoti svarīgi rūpēties par savas ādas kopšanu, sevišķi vakarā, jo āda funkcionē diennakšu režīmā, un labāk atjaunojas miega laikā. Pateicoties pieniņam, Jūs varat notīrīt atmirušās ādas šūnas un netīrumus, kas sakrājušies visas dienas laikā.
Kā tas funkcionē?
Maigi attīra, viegli noslīpē un atsvaidzina ādu, vienlaicīgi cīnoties ar pirmajām ādas novecošanas pazīmēm. Pieejams normālai un sausai sejas ādai (ar E vitamīnu, Ķīnas tējas ekstraktu, kumelīšu ekstraktu, kamēlijas sēklu eļļu, Ķīnas rozi, savvaļas malvu) vai arī jaukta tipa un taukainai sejas ādai (diždadža saknes ekstrakts, greipfrūta ekstrakts, apiņu ekstrakts, kosas ekstrakts, ārstnieciskās salvijas ekstrakts, burvju lazdas ekstrakts, kastaņu sēklu ekstrakts).Rekomendējam to lietot no rīta un vakarā.

Dienas serums TimeWise® ar filtru SPF25

Kāpēc tas Jums vajadzīgs?
Lai saglabātu svaigas ādas izskatu, ir nepieciešams pasargāt to no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes. To izdarīt palīdzēs novatoriskais produkts, kurš aizkavē novecošanās pazīmes.
Kā tas funkcionē?
Sargā no grumbu rašanās, bloķējot kaitīgo UVA/UVB starojumu. Nomierinošie peptīdi „atslābina” un nogludina mīmikas grumbas, un augu barojošās sastāvdaļas aktivizē ādas šūnas. Jūras aļģu un planktona ekstrakts mitrina un sargā ādu no nelabvēlīgu faktoru darbības, kā arī sargā no brīvajiem radikāļiem. Betaīns mitrina ādu, piešķir elastīgumu, jūras dilles ekstrakts aktivizē šūnu apmaiņu, sargājot no elastīguma pazaudēšanas, un E un C vitamīni neitralizē brīvos radikāļus. Lieto to no rīta, pirms Mitrinošās emulsijas TimeWise® jaunības pagarināšanai lietošanas, pēc Pieniņa trīs vienā.

Nakts serums TimeWise®

Kāpēc tas Jums vajadzīgs?
Kad Jūs guļat, Jūsu āda atjaunojas. Tāpēc naktī jālieto tas serums, kas izstrādāts speciāli, lai stimulētu kolagēna izveidošanos un aizkavētu grumbu rašanos.
Kā tas funkcionē?
Paslēpti mikrokapsulās, vitamīni E, C un A, kopā ar peptīdiem, kas stimulē kolagēna ražošanu, palīdz barot ādu un izlīdzināt līnijas un grumbas miega laikā. Rožu un upeņu augu ekstrakti, sargā šūnas no UV starojuma ietekmes, iekaisumiem, nomierina un stimulē asinsvadus. Lieto vakarā, pirms Mitrinošās emulsijas TimeWise® jaunības pagarināšanai lietošanas, pēc Pieniņa trīs vienā.

Mitrinoša emulsija TimeWise® jaunības pagarināšanai

Kāpēc tā Jums vajadzīga?
Viens no veselīgas ādas saglabāšanas nepieciešamajiem elementiem ir mitrināšana. Katram ādas tipam ir nepieciešama mitrināšana, arī taukainai ādai. Šī, ar antioksidantiem bagātā, emulsija nodrošina mitrināšanu pat līdz 10 stundām. Mitrinot tā izveido neredzamu barjeru, kura sargā ādu no ārējiem faktoriem.
Kā tā funkcionē?
Emulsija samazina, mīkstina un mitrina. Patentēts sastāvdaļu komplekss paātrina dabisku ādas atjaunošanās procesu. E vitamīns neitralizē brīvos radikāļus, izlīdzina grumbas un sargā no jaunu rašanās; āda ir mīkstāka, elastīgāka un labi mitrināta; baro un uzlabo šūnu atjaunošanos. Betaīns mitrina rašanās ādu, piešķir elastīgumu, un aminoskābes saglabā ādas mitrumu. Pateicoties emulsijai, Jūsu āda būs tvirtāka un mīkstāka, gludāka, un grumbas būs mazāk redzamas. Jūs varat izvēlēties formulu normālai un sausai vai kombinētai un taukainai ādai. Emulsiju lieto no rīta un vakarā, pēc Dienas vai Nakts seruma lietošanas.

Skaista āda = Brīnišķīgais TimeWise® komplekts.
Trīs viegli kopšanas etapi, rītā un vakarā, tā ir Jūsu slepenā metode, lai saglabātu lielisku ādu. Lietojot tikai 4 produktus, Jūs saņemat 11 labumus savai ādai: attīrīšanu, nolobīšanu, atsvaidzināšanu, mitrināšanu, nogludināšanu, vingrināšanu, mīkstināšanu, barošanu, atjaunošanu, aizsardzību, kā arī līniju un grumbu samazināšanu. Izvēlieties tam par pamatu MaryKay® Brīnišķīgo komplektu, kurš ideāli palīdz kopt ādu!

Lietojiet visus produktus no Brīnišķīgā komplekta katru dienu, lai pārliecinātos par rezultātiem, kurus novēroja dermatologs 12 nedēļu pētījumā:

83 % samazinājās līnijas un grumbas

25 % sajuta ādas elastības uzlabošanos

100 % bija mīkstāka un maigāka āda

46 % uzlabojās ādas krāsa

Komplektā iegādājoties produktus – lētāk!

Izmēģiniet un Jums iepatiksies! Mēneša laikā pārbaudiet progresīvos un efektīvos produktus no Mary Kay ādas kopšanas līdzekļu sērijas. Iegādājieties izmēģinājuma komplektu!

, ,

Komentāri

9
8 Jūl 2013

janasm raksta:

sveiki!!! velos iegadaties so kompletu cik tas varetu man maksat?

Atbildēt
8 Jūl 2013

janasm raksta:

sveiki! vai sim komplektam klat vajadetu lietot vel toniku?

Atbildēt
28 Okt 2013

Sarmīte raksta:

Labdien!

Kādi ir nosacījumi, lai varētu kļūt par Mary Kay konsultantu?

Atbildēt
16 Apr 2014

Peka raksta:

Labdien,nevaru atrast TimeWise un TimeWise Repair komplektu cenu,cik maksā komplekti?Paldies

Atbildēt
19 Mar 2015

jasmina15 raksta:

Labdien!

Kādi ir nosacījumi, lai varētu kļūt par Mary Kay konsultantu?

Atbildēt
21 Jūn 2015

Ļuba raksta:

Labdien!
Kādi ir nosacījumi lai varētu kļūt par konsultantu?

Atbildēt
    29 Jūn 2015

    Kate raksta:

    Lai uzzinātu sīkāku informāciju par Konsultanta statusu, atsūtiet savu telefona numuru uz e pastu info@mkcosmetics.lv un mēs sazināsimies ar Jums.

    Atbildēt
14 Feb 2018

Agrita raksta:

Labdien.
Vai šis komplekts piemērots arī sievietēm pēc 45 gadiem?

Atbildēt
29 Aug 2018

Jasmin raksta:

Labdien!Kā var iegādāties TimeWise komplektu?

Atbildēt

Rakstīt komentāru