01 Feb 2016

Ādas kopšana vīriešiem

Ādas kopšana vīriešiem

 

Tā pat kā dāmām arī kungiem ir jārūpējas par savas ādas veselību un izskatu. Lai gan vīriešu ādas īpatnības atšķiras no sieviešu ādas, tai tā pat  ikdienas ādas kopšana ir ļoti svarīgs solis, lai saglabātu ādas jaunību. Tikai daži produkti nepieciešami pilnvērtīgai ādas kopšanai ikdienā.

  1. Ādas attīrīšanas līdzeklis palīdz noņemt no sejas ādas lieko sebumu, attīra poras no ikdienas piesārņojuma, pēc attīrīšanas āda jutīsies svaiga un maiga. Līdzeklis nesatur krāsvielas, smaržvielas un alkoholu. Paredzēts lietošanai arī jūtīgai ādai.
  2. Skūšanās putas, ja tiek izmantots skuveklis. Putas mīkstina un nodrošina gludu skuvumu, kā arī pasargā no ādas satraumēšanas. Putas paredzētas arī jūtīgas ādas kopšanai, nesatur krāsvielas un ir klīniski pārbaudītas.
  3. Pēc skūšanās želeja palīdz atsvaidzināt un dezinficēt ādu pēc skūšanās. Tā ir ar atvēsinošu iedarbību. Želeja nav eļļaina un nesatur krāsvielas.
  4. Krēms ādas kopšanai ap acīm.  Palīdz mitrināt ādu zonā ap acīm un mazina grumbu un krunciņu redzamību, pateicoties gaismu atstarojošām daļiņām krēma sastāvā. Paredzēts lietošanai visiem ādas tipiem un arī kontakt lēcu nēsātājiem.
  5. Mitrinošais sejas krēms ar saules aizsarg filtru Spf30 – nodrošina ādas aizsardzību no UVA/UVB stariem, mitrina  ādu 10h garumā. Satur patentētu formulu, kas darbojās cīņā ar ādas novecošanu un bagāts ar antioksidantiem.

Nav noslēpums, ka bieži vien ādas kopšanas līdzekļus saviem vīriešiem izvēlās un iegādājās dāmas. Mīļas sievietes, dodiet saviem kungiem pilnu komplektu ādas kopšanai, parūpējieties par savu tuvāko ādas veselību.

Īpašais piedāvājum no 1.02.2016.-29.02.2016. Iegādājieties visus augstāk minētos 5 ādas kopšanas produktus un saņemiet dāvanā šampūnu -dušas želeju, kas paredzēts vīriešu ādas kopšanai

 

Rakstīt komentāru