21 Mar 2017

4 soļi līdz veselai un mirdzošai ādai

4 soļi līdz veselai un mirdzošai ādai

 

Vienkārša ādas kopšanas sistēma jaunai dāmai ar steidzīgu dzīves ritmu – tā var raksturot jauno Botanical līniju no Mary Kay. Minimums ikdienai, lai nepazaudētu ādas mirdzumu un rūpētos par tās veselību. Sistēma ir ļoti vienkārša lietošanā ikdienā – tikai 4 pamata soļi.

Pitaija (zināms arī kā pūķa auglis) un alveja satur vitamīnus, minerālus un taukskābes. Un tieši pateicoties šo augu ekstraktiem, jūsu āda iegūs jaunu enerģiju.

1.SOLIS: Attīroša želeja, kura paredzēta lietošanai no rīta un vakarā ādas attīrīšanai. Satur dabīgas vielas, kas iegūtas no kokosa auļiem. Līdzeklis nesausina ādu, nerada savelkošu nepatīkamu sajūtu. Pēc tās lietošanas āda ir ideāli attīrīta, svaiga un gluda.

2.SOLIS: Uzmundrinošs skrubis. Lietot 2-3 reizes nedēļā, lai āda kļūtu gludāka. Skrubis palīdz nolobīt ādas atmirušās šūnas un attīra poras.

3.SOLIS: Atsvaidzinošs toniks. Lietot no rīta un vakarā pēc ādas attīrīšanas. Toniks atjauno pH līmeni ādā, piedod ādai matētu izskatu, noņem lieko sebumu, kā arī kontrolē taukainā spīduma parādīšanos.

4.SOLIS: Mitrinoša želeja vai mitrinoša emulsija ar Spf30. Pēdējais solis ādas ikdienas kopšanā tā ir mitrināšana. Iesakam abus mitrinošo kremu veidus, lai vienu varētu izmantot dienai, jo tas satur saules auzsargfiltru spf30 un otru lietošanai uz nakti. Pateicoties kremu formulai, tas neatstāj uz ādas taukainu plēvi, ātri iesūcās ādā un mitrina 12 stundas.

PRODUKTU LĪNIJA PAREDZĒTA JAUNAS ĀDAS KOPŠANAI, KĀ ARĪ JŪTĪGAI ĀDAI!DER VISIEM ĀDAS TIPIEM.

Piesakies bezmaksas meistarklasei un izmēģini produktus pirms pirkuma.

Komentāri

1
17 Jan 2018

Kristīne raksta:

Labdien , sakiet kur varu iegādāties un iepazīties ar dekoratīvo kosmētiku ?

Atbildēt

Rakstīt komentāru